Výměna autoskel

Naše společnost se zabývá komplexní péči v oblasti  autoskel osobních, dodávkových, ale i nákladních vozidel. Prodáme Vám a vyměníme jak čelní skla tak i boční skla na Vaše vozidlo. Jsme schopni vyměnit i moderní autoskla, která jsou vybavená dešťovými senzory, vyhříváním, projekcí nebo antireflexní fólií se zachováním všech funkcí autoskla.

Dále Vám jsme schopni nabídnout bausety, krycí lišty, repsety deštových senzorů, deštové senzory a vše potřebné k vyřešení jakéhokoli problému, který máte s Vašim čelním sklem.

Máte problém s nefunkčím deštovým senzorem, netěsností Vašeho skla, nefunguje Vám vyhřívání, Máte poškozené čelní sklo, prasklé čelní sklo, upadla Vám patka co drží zpětné zrcátko. Není nic jednodužšího než zajet za námi a mi Vám problém vyřešíme rychle, kvalitně a levně. Vyřešíme za Vás veškeré formality s pojištovnou a vy za výměnu nezaplatíte ani korunu. Pokud nemáte pojištění nabídneme Vám nejlepší možnou cenu za okno a za jeho výměnu.

Chtěli byste si nechat na Vašem vozidle nechat udělat folie pro zatmavení nebo pro zabezpečení Vašeho vozidla. Naše společnost Vám může nabídnout i tyto služby.

Dlouholeté zkušenosti, individuální přístup, kvalitní vybavení a aplikační pomůcky a materiály zajistí dokonalý výsledek. Vyčíštění skla a vozu po výměně je samozřejmostí.